Albatros sp. z o.o

O NAS

Albatros sp. z o.o. to niewielka, specjalistyczna firma zajmująca się głównie naprawą, budową, renowacją i przeróbką statków o stalowych kadłubach oraz usługowym cięciem złomu w dużych ilościach. Obsługujemy małe i średnie jednostki na terenie Portu Gdańskiego, Gdyńskiego, wód przybrzeżnych i śródlądowych w rejonie Trójmiasta. Możemy również dojechać i dopłynąć we wskazane miejsce po wcześniejszym uzgodnieniu.

Świadczymy usługi ratownictwa sprzętowego jednostek morskich i śródlądowych., czyli – jeśli msz to nieszczęście i Twój statek nabawił się awarii, której nie podołasz sam i potrzebujesz natychmiastowego wsparcia, żeby ratować go przed zatonięciem – dzwonisz do nas.

Na lądzie i na morzu – wsparcie, ratunek techniczny, pomoc. Albatros Gdańsk

Albatros sp. z o.o

Wśród naszej ekipy możesz spotkać takie osoby jak:

Prezes

Inżynier okrętownictwa, Budowniczy statków, Doświadczony Majster Stoczniowy, Koordynator dźwigowy, Projektant konstrukcji stalowych, Nurek,

a poza tym Człowiek z tytanu, konny akrobata, wzięty łucznik, strzelec i Gwiazda filmowa 😉

Mirosław

Kierownik Utrzymania Ruchu, Brygadzista,

Złota rączka, Opiekun i operator maszyn, Spec od naprawiania rzeczy nie do naprawienia, a ponadto gimnastyk, wzięty gitarzysta i śpiewak ogniskowy.

Agnieszka

Magister inżynier „techniczny”,

Operator ręcznych narzędzi elektrycznych i spalinowych, wsparcie logistyczne, Ogarniacz papierologicznego chaosu, Fotograf, a przy tym hobbystyczny łucznik, rekonstruktor i domorosła krawcowa oraz jedyna dusza zajmująca się tą stroną 😛

Tomeczek

Kierowca, Operator samochodów ciężarowych, Logistyk transportowy,

Przesympatyczny handlowiec, Wielce samodzielny Człowiek-konkret, a przy tym konny akrobata, tancerz ognia i chodząca uprzejmość 😉 (nie wkurzać!)